..
qzfzqefzqef
Michel Piedfort, job & salescoach
Michel Piedfort (56) is een ervaren job- & sales coach. Hij studeerde economie en werkte daarna op marketing- en salesafdelingen van internationale bedrijven. In 2009 richtte hij Freelancenetwork.be op dat hij 2017 verkocht.
Verkopen heeft hij door de jaren meer en meer leren waarderen. Ook al ben je zelf geen verkoper, toch zal je bedrijven moeten overtuigen om een job te krijgen. Daarom krijgt iedereen met verkoop te maken. Helaas leer je dit niet op school.
Met Michel Piedfort als jouw ervaren salescoach krijg je een praktisch en actiegerichte salescoaching zodat bedrijven jouw sneller inhuren omdat zij overtuigd zijn dat jij de beste oplossing bent. Jezelf verkopen is geen talent, het is een vaardigheid die ook jij kunt beheersen.
Waarom kiezen voor coaching bij Michel Piedfort?
Michel Piedfort combineert 25 jaar ervaring in het bedrijfsleven en HR met diepgaande psychologische inzichten. Hierdoor doorgrondt hij direct de dynamiek op jouw werkvloer en de impact op jouw mentale welzijn. Hij is officieel gecertificeerd door de VDAB, wat betekent dat jij topcoaching krijgt.
- Snelle vooruitgang want vanaf de eerste sessie ga je al nieuwe dingen toepassen.
- Kennis van de praktijk: Als ex-ondernemer en HR-expert kent hij de valkuilen van stress, prestatiedruk en burn-out als geen ander.
- Boost in zelfvertrouwen door de opvolging waardoor je direct bijstuurt. Je staat er dus niet alleen voor.
- Duizenden uren ervaring: Meer dan 10 jaar ervaring in coaching van zelfstandigen en werknemers.
REFERENTIES
Michel Piedfort in de pers
- Freelancenetwork: rust in je hoofd als freelancer (augustus 2025)
- Job@: Wat Madonna je leert over solliciteren (mei 2025)
- HLN: Stoppen met piekeren (februari 2024)
- Job@: Wat Tom Cruise anders in zijn cv kan doen dan jij (augustus 2020)
- Oprichter van Leerlingenstages.be
Wat levert het jou op?
- Jezelf beter verkopen: je weet waarom bedrijven voor je kiezen en overtuigd hen makkelijker van je kwaliteiten zodat jij die job krijgt.
- Meer rust omdat je weet dat bedrijven voor je kiezen en omdat je een stabieler inkomen hebt.
- Werkbaar werk omdat je niet meer hoeft te pleazen of jezelf in bochten wringen. Bedrijven kiezen voor jou om wie je bent.
- Werken met energie omdat werken opnieuw plezant is
Loopbaancheque gebruiken?
Michel Piedfort heeft een apart programma loopbaanbegeleiding waarvoor je de VDAB-loopbaancheque kunt inzetten. Je krijgt dan begeleiding voor €22,5/u 4 uur. Geldig voor werknemers en zelfstandigen met minstens 7 jaar werkervaring.
Maar ook zonder loopbaancheque help ik je graag.
Meer info: bel Michel op 0486329020 of mail michel@algida.be
